Hakkımda

Kendi halinde bir mimar. Başta mimarlıkla ilgili olmak üzere çeşitli konularda yazılar yazıyorum. Sinemaya ve fotoğrafa ilgim var. Vakit buldukça korku-gerilim dolu gizemli kısa öyküler yazmaya da çalışıyorum.

Mimarlıkla ilgili yazdığım yazıların amacı genellikle mimarlık öğrencilerine yardımcı olabilmek. Mimarlık eğitimi oldukça zorlu bir süreç. Bu süreci kolaylaştırabilmek için tecrübelerimi ve tüm bildiklerimi aktarmaya çalışıyorum.

5 yorum:

 1. Siteyi mimarlık ile ilgili bilgiler ararken buldum fakat sitenin içinde gezindikçe zamanın nasıl geçtiğini anlamadım, gerçekten kişiliğiniz çok ilgi çekici. Sıkı takipçiniz olmaya aday olabilirim bundan sonra...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim. yardımcı olabildiysem sevindim.

   Sil
 2. Merhabalar ben bir aydır hayatımı yeniden dönüştürmek için arayış içindeydim malumunuz sistem gereği bazen bilinçsiz seçimler okullar okunabiliyor. Ve sonuç şuan benim yaptığım gibi 35 yaşında hayatını değiştirmek isteyebiliyorsunuz. Be düşüncelerim yapmak istediklerim ve beni coşkulandıran şeyler sonucunda mimarlığın beni cezbettiğini gördüm. Açıkçası belkide imkansız gibi görülsede silbaştan mimarlık için sınava girmeye karar verdim bu esnada da araştırma yaparken bloğunuzu keşfettim. Hocam sakıncası yoksa sizle bizzatta görüşmek be fikirlerinizi öneri kaynaklarınızı almak isterim ımarım hayallerim gerçek olur herşey için teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,
   Geç kalmış sayılmazsınız. Verdiğiniz kararın arkasında durursanız eminim istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. gecelikgunluk@gmail.com adresinden bana mail atarsanız kafanızdaki soruları elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırım.

   Sil
 3. Selamlar blogunuz çok güzel hocam, yazılarınızı takipteyim.
  Mimarlık öğrencisi olarak bloguma beklerim.
  https://kavurur.blogspot.com/

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...